WPC ŁOWICKIE 80%


WPC ŁOWICKIE 80% - niekwestionowany lider w klasie ekonomicznych i sprawdzonych WPC. Produkt pobił rekordy sprzedaży i jest najlepszym wyborem dla osób poszukujących WPC w dobrej cenie. WPC Łowickie jest produktem krajowym stworzonym przez specjalistów branży mleczarskiej i doświadczonych technologów. WPC ŁOWICKIE 80% wykazuje niespotykane w popularnej klasie białek jedno surowcowych walory smakowe i jakościowe. Jest wyspecjalizowaną odżywką dla kulturystów dzięki zawartości peptydu glutaminy, łagodnemu smakowi, dobrej konsystencji i obniżonej pienistości.

QUATTRO PRO econo


QUATTRO PRO econo - odżywka, 70% zawartości białka. Jest to kompleksowy produkt dla sportowców, oferowany przez jednego z największych producentów odżywek - marki "MEGABOL". Quattro Pro econo zawiera kilka protein o różnym czasie wchłaniania oraz dodatki. Wskazana jest dla osób dążących do powiększenia masy mięśniowej, wymagających zwiększonej podaży wysokowartościowego białka. W fazie tzw. późnej regeneracji (dzień bez treningu) może okazać się nawet lepszym rozwiązaniem od białka szybko trawionego. Odżywki econo oparte zwykle o niedrogi, ale pełnowartościowy surowiec - WPC (który także w Quattro PRO jest na pierwszym miejscu) okazują się rozwiązaniem celnym i często wybieranym.

BIOVIT 80


BIOVIT 80 - to instanizowana (w pełni rozpuszczalna) proteina uzyskana z połączenia lekkostrawnej laktalbuminy serwatki (WPC 80) oraz izolatu białek sojowy (SPI 90) z dodatkiem niezbędnych witamin. Producentem jest jedna z najbardziej doświadczonych firm na rynku - MEGABOL. BIOVIT 80 to kompleks białek, który zapewnia 100% przyswojenie w przeliczeniu aminokwasów na gram czystego azotu wg wskazań rekomendowanych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Takie podejście gwarantuje, że każdy gram BIOVIT 80 to wzorowe wykorzystanie potencjału budulca dla tkanki mięśniowej. Sprawdzone od lat rozwiązanie, ale sprowadzone do perfekcji i oczekiwań wymagającego sportowca. Łatwo przyswajalna forma instant umożliwia przygotowanie produktu nawet bez szejkera a najlepsze surowce z wysokim udziałem WPC, sprawiają, że BIOVIT 80 smakuje lepiej niż podobne produkty.

POTWIERDZANA LABORATORYJNIE ZAWARTOŚĆ BIAŁKA